Cytat z Pisma Świętego

Nie będzie się lękał niepomyślnej nowiny; mocne jego serce, zaufało Panu. (Ps 112, 7)

W ramach obchodów 50-lecia ogłoszenia encykliki Humanae Vitae bł. Pawła VI, Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie organizuje Piknik Rodzinny pod Oknem Papieskim. Wydarzenie to będzie okazją do świętowania i pogłębienia wspólnoty rodzinnej przez wspólną zabawę rodziców i dzieci, dokładnie w dzień ogłoszenia Encykliki. Piknik odbędzie się w środę, 25 lipca 2018 r., w godzinach od 17:00 do 20:00, przed Oknem Papieskim, na placu, który jest własnością OO. Franciszkanów i mieści się przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie.

Piknik będzie okazją do wspólnej zabawy dla starszych i młodszych, rodziców i dzieci, dziadków i wnuków. Imprezę poprowadzi profesjonalny wodzirej, gościć będziemy również zespół dziecięcy. Przygotowaliśmy atrakcje w postaci dmuchanego zamku, występów klauna, baniek mydlanych, skręcania balonów. Przewidziany jest również konkurs dla rodzin, w którym do wygrania są cenne nagrody.

TUTAJ znajduje się możliwość rejestracji na Piknik Rodzinny. Rejestracja jest bezpłatna i umożliwia udział w konkursie dla rodzin, w którym do wygrania są cenne nagrody. Jeżeli ktoś nie posiada konta w Evenea, trzeba je wcześniej założyć (nie pociąga to za sobą żadnych zobowiązań).

Zapraszamy!