Duszpasterstwo Służby Liturgicznej
Archidiecezji Krakowskiej


 Duszpasterz nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej


ks. Artur Czepiel
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 661-497-658


Dla lepszego funkcjonowania Duszpasterstwa nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej na terenie Archidiecezji Krakowskiej dokonano podziału na osiem rejonów oraz wybrano Odpowiedzialnego za szafarzy w rejonie:

Rejon I - Kraków I /Centrum/
- dekanaty: Kraków-Centrum, Kraków-Salwator, Kraków-Bronowice, Kraków-Krowodrza, Kraków-Prądnik, Bolechowice, Czernichów
Odpowiedzialny: Paweł Kmiecik e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca 1: Łukasz Majka e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca 2: Witold Machowski e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon II - Kraków II /Nowa Huta/
- dekanaty: Kraków-Kazimierz, Kraków-Bieńczyce, Kraków-Mogiła, Niepołomice, Wawrzeńczyce
Odpowiedzialny: Robert Czaja e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca: Paweł Kutnik e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon III - Kraków III /Podgórze/
- dekanaty: Kraków-Podgórze, Kraków-Prokocim, Kraków-Borek Fałęcki, Mogilany, Niegowić, Skawina, Wieliczka
Odpowiedzialny: Adam Panuś e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca: Adrian Olszewski e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon IV - Chrzanowski
- dekanaty: Babice, Chrzanów, Krzeszowice, Libiąż, Trzebinia
Odpowiedzialny: Artur Gregorczyk e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca: Piotr Pawletta e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon V - Wadowicki
- dekanaty: Kalwaria, Wadowice Południe, Wadowice Północ, Zator
Odpowiedzialny: Andrzej Wróbel e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca: Grzegorz Drożdżowski e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon VI - Suski
- dekanaty: Sucha Beskidzka, Sułkowice, Maków Podhalański, Jordanów
Odpowiedzialny: Paweł Jopek e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca: Mariusz Frankiewicz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon VII Myślenicki
- dekanaty: Myślenice, Dobczyce, Mszana Dolna, Pcim
Odpowiedzialny: Piotr Filiciak e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca: Grzegorz Kotowicz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon VIII – Podhalański
- dekanaty: Białka Tatrzańska, Biały Dunajec, Czarny Dunajec, Jabłonka, Niedzica, Nowy Targ, Rabka, Zakopane
Odpowiedzialny: Ignacy Wierzbiak e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca 1: Stanisław Cikowski e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca 2: Piotr Krygowski e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca 3: Grzegorz Kowalczyk e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Świeckim Odpowiedzialnym za wszystkich szafarzy w Archidiecezji jest Piotr Kuzera, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Webmaster
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.