Cytat z Pisma Świętego

Oto Mędrcy ze Wschodu przybyli do Jerozolimy i pytali: «Gdzie jest nowo narodzony król żydowski? Ujrzeliśmy bowiem jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać mu pokłon». A oto gwiazda, którą widzieli na Wschodzie, szła przed nimi, aż przyszła i zatrzymała się nad miejscem, gdzie było Dziecię. (Mt 2, 1-2, 9)

Na jesiennych formacyjnych spotkaniach Rejonowych, Ksiądz Jerzy przekazał prośbę Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza, skierowaną do wszystkich nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej w Archidiecezji Krakowskiej, aby podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w dniach od 26-31 lipca 2016 roku byli do dyspozycji Archidiecezji.

Przekazał te wstępne informacje tak wcześnie, aby każdy przy planowaniu urlopów na rok 2016, zaplanował ten tydzień na służbę Kościołowi. Dochodzą niestety niepokojące głosy, że prośba naszego Biskupa nie dotarła do naszego serca i świadomości ważności naszej posługi.
Jeśli ktoś nie czuje się na siłach by zająć się sprawami logistycznymi, to niech tylko przybędzie by udzielać Komunii św. Prosimy o przybycie we wtorek do rozdzielania Komunii św. nadzwyczajnych szafarzy z całej archidiecezji.

Wszystkie szczegółowe informacje będą przekazywane na bieżąco w późniejszym czasie, zarówno przez Odpowiedzialnych Rejonowych, jak i też Koordynatorów ŚDM oraz na naszej stronie internetowej.