Cytat z Pisma Świętego

W tej samej okolicy przebywali w polu pasterze i trzymali straż nocną nad swoją trzodą. Naraz stanął przy nich anioł Pański, tak że bardzo się przestraszyli. Lecz anioł rzekł do nich: «Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. A to będzie znakiem dla was: Znajdziecie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie». A pasterze mówili nawzajem do siebie: «Pójdźmy do Betlejem i zobaczmy, co się tam zdarzyło i o czym nam Pan oznajmił». (Łk 8, 10-12, 15)

Zostaliśmy poproszeni o pomoc w Święto Miłosierdzia Bożego. Głównie chodzi o Mszę o godz. 10:00 przy ołtarzu polowym pod przewodnictwem ks. Abp Marka Jędraszewskiego. Kto może, jest również proszony o posługę na Mszy o 16:00. Zgłoszenia proszę składać do swoich Rejonowych do 5 kwietnia.

W Wielki Czwartek (29 III) będziemy dziękować Miłosiernemu Bogu za dar kapłaństwa oraz Eucharystii. Msza Krzyżma Świętego pod przewodnictwem Metropolity Krakowskiego odbędzie się dla całej Archidiecezji w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia o godz. 10:00.