Cytat z Pisma Świętego

Oto Mędrcy ze Wschodu przybyli do Jerozolimy i pytali: «Gdzie jest nowo narodzony król żydowski? Ujrzeliśmy bowiem jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać mu pokłon». A oto gwiazda, którą widzieli na Wschodzie, szła przed nimi, aż przyszła i zatrzymała się nad miejscem, gdzie było Dziecię. (Mt 2, 1-2, 9)

1. Podział Rejonu.
W sobotę 24 maja 2014 w Lipnicy Wielkiej pod Babią Górą w parafii Św. Łukasza Ewangelisty odbyło się spotkanie Rejonu 7 i 8 – myślenicko – podhalańskiego.

Ze względu na bardzo rozległy teren, jaki obejmował ten Rejon nszafarzy, dokonano podziału na dwa niezależne Rejony:
- Rejon 7 – myślenicki obejmujący dekanaty: Myślenice, Dobczyce, Mszana Dolna, Pcim
Odpowiedzialnym pozostał Paweł Skawski.
- Rejon 8 – podhalański czyli dekanaty: Białka Tatrzańska, Biały Dunajec, Czarny Dunajec, Jabłonka, Niedzica, Nowy Targ, Rabka, Zakopane
Odpowiedzialnym za ten rejon jest Ignacy Wierzbiak

Na spotkaniu tym, jeszcze szerokie grono szafarzy, podziękowało serdecznie ks. Januszowi Moskale dotychczasowemu opiekunowi, za kilkuletnią posługę formacyjną w tym Rejonie.

Od jesieni opiekę nad rejonem myślenickim sprawował będzie ks. Tadeusz Mrowiec z Mszany Dolnej, a nad rejonem podhalańskim – ks. Leszek Uroda z Harkabuza.

2. Nasze rekolekcje
Trwają zapisy na nasze rekolekcje. Do wyboru pozostały jeszcze 4 terminy (na wrzesień miejsc już nie ma). Decyduje kolejność zgłoszeń.
Głównym „kanałem” zapisów jest nasza strona internetowa. Można też zgłaszać się na Wiślnej.
Może w tym roku uda się wszystkim zapisać do 15 września???