Cytat z Pisma Świętego

Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki. (J 11,25-26)

Ksiądz Jerzy oraz szafarz Grzegorz Krawczyk, zapraszają na „majówkę w czerwcu” – tzn. w sobotę 2.06.2012 roku do Suchej Beskidzkiej oraz Lachowic.

To weekendowe spotkanie szafarzy wraz z rodzinami, rozpoczęłoby się Mszą świętą o godz. 10.00 w kościele parafialnym Nawiedzenia NMP w Suchej Beskidzkiej. Kościół ten to votum za uzdrowienie starosty Piotra Komorowskiego, za przyczyną św. Stanisława Kazimierczyka. 

Po Mszy świętej udalibyśmy się do gościnnych Lachowic, gdzie nasz Brat Grzegorz (a zarazem Sołtys Lachowic) zaprasza nas na krótki spacer – przez góry, przez las – do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie byłby przygotowany poczęstunek i ognisko. Na wypadek niepogody – byłaby do dyspozycji miejscowa remiza.

Grzegorz - prosi wszystkich chętnych, aby najpóźniej do 28 maja zgłosić chęć udziału w spotkaniu (ilość osób) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Koszty poczęstunku, będziemy regulować na miejscu)

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.